Наші досягнення

 

         Вітаємо переможців (вихованці здобули ІІ - ІІІ місця) обласної виставки-конкурсу  «Великодній оберіг для воїна». Радіємо, що виготовлені власноруч  обереги ( писанки) будуть долучені до Великодніх подарунків захисникам України.

 







       

Весняна толока

        Нещодавно у Яворівському ЦДЮТ  відбулася весняна толока, яка об'єднала усіх  у спільному прагненні зробити нашу територію чистішою і затишнішою. Під час заходу учасники прибирали подвір'я, висаджували квіти, оновлювали клумби, обрізали дерева. Толока пройшла у дружній атмосфері, подарувала гарний настрій та відчуття спільної справи. Дякуємо всім,  хто  долучився до благоустрою нашого закладу.










Великодній оберіг для воїна

        Цьогоріч у нашому закладі  відбувся конкурс-виставка «Великодній оберіг для воїна», де юні майстри створювали обереги, що несуть тепло, надію та підтримку  нашим захисникам. Діти з любов’ю виготовляли символічні обереги, вкладаючи в кожен виріб щирі побажання миру, добра й перемоги. Кожен учасник прагнув передати частинку своєї вдячності тим, хто боронить нашу країну.

                  

гурток "Криниця народної творчості"
гурток "Ключі до розкриття талантів", "Декоративно - ужиткове мистецтво"
гурток "Мистецтвознавці"

Конкурс природа і фантазія


 Гуртківці взяли участь у конкурсі "Природа і фантазія", які мають вміння та навички з виготовлення флористичних робіт.  Представлені роботи вражають своєю майстерністю. Дякуємо всім учасникам конкурсу, їхнім керівникам гуртків: "Чарівний світ бісеру" керівник Малогловець О.М., "Яворівська вишивка", "Креативне рукоділля" керівник Кандяк Н. Б.





Велика перемога!

 Вітаємо з перемогою у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій вихованця гуртка «Основи робототехніки» Яворівського ЦДЮТ Слиша Ростислава (керівник гуртка Клебан В.В.).

Ростислав продемонстрував вражаючі навички в аналізі даних, моделюванні реальних процесів та інших аспектах ІТ, зайнявши третє місце серед учнів 8-10 класів всієї України.

Вітаємо гуртківця та керівника гуртка з високими здобутками!
Бажаємо миру, наснаги та нових перемог!!!
ДЯКУЄМО!!!Пишаємося вашими здобутками!
МОЛОДЦІ!!!

Тиждень творчості. Український віночок.

         Тиждень Творчості продовжується, і п'ятий день був присвячений одному з найдавніших  та найкрасивіших  символів України - українському віночку. 
        Під керівництвом керівника гуртка Тотомир Г.І. вихованці закладу доторкнуклися до традицій української культури та відчули себе справжніми майстрами народного мистецтва, створюючи свої унікальні віночки. Гуртківці дізналися також про традиції носіння  віночка, значення кожної квітки у ньому. 
        Учасники отримали не лише нові знання, а й заряд натхнення, адже творчість і культура - це те, що робить нас унікальними.

Тиждень творчості. Плетіння браслетів плоским крученим вузлом

     Четвертий день Тижня творчості в закладі присвятили захопливому мистецтву макраме - давній техніці  вузликового плетіння, яка дозволяє створювати унікальні декоративні та практичні вироби.
     Під керівництвом керівника гуртка Гайдук Оксани Андріївни відбулося захопливе заняття з макраме, на якому діти опановували мистецтво плетіння браслетів плоским крученим вузлом. Це була чудова можливість познайомитися з одним із найдавніших видів рукоділля та створити власну унікальну прикрасу.

Протидій спробам вербування «Не пали автівку ЗСУ! «Здай» ворога в СБУ!»

 Російські спецслужби через соцмережі та в інші способи вербують українських дітей, обіцяють великі гроші за виконання «маленької» послуги (спалити військову машину, віднести якийсь пакунок, зробити фото певного об’єкту та багато іншого). У кращому випадку дітей, яких вербують, знаходять українські спецслужби і карають по закону. Ворог за такі «послуги» платить хіба смертю.  

Вік потенційних виконавців для замовників не має значення, однак тих, кому немає 18, активно заохочують до такої злочинної співпраці, переконуючи, що за це “нічого не буде”. Але це не так. Діти віком від 14 до 16 років можуть і вже притягаються до відповідальності лише за окремими статтями. З 16-ти настає повна кримінальна відповідальність. Наслідки будуть і для тих, кому менше 14 років  – це від трьох до семи років позбавлення волі. 

З метою попередження таких випадків Служба безпеки України запускає офіційний чатбот «Спали ФСБешника». Його створено в telegram, оскільки цей месенджер окупанти найчастіше використовують для вербування молоді та неповнолітніх.

Якщо Вам або Вашим знайомим чи дітям пропонують підпалити авто ЗСУ чи адмінбудівлю, влаштувати теракт чи мінування – одразу пишіть нам! Не допомагай ворогу руйнувати оборону твоєї країни!

Не пали своїх! «Спали» ворога! Разом зруйнуємо москальські плани!

Тиждень творчості. Українські гаївки: музика весни

Третій день Тижня творчості в закладі був  присвячений вивченню гаївок.

          Під керівництвом  керівника гуртка  Деркач Ольги Ігорівни вихованці не тільки дізналися про історію та символіку цих весняних пісень,  а й самі виконували найвідоміші гаївки: "Ми кривого танцю йдемо", "Чижик-пижик", "Царівна", "Посаджу я грушечку".

         Цей захід подарував море позитивних емоцій, навчив нас берегти культурну спадщину наших предків та показав, що традиції можуть бути цікавими і захопливими.

Іду з дитинства до Тараса

                         

       День народження Кобзаря – це не просто день в  календарі, це – свято національної гідності, любові до рідної мови та культури. Його вірші – джерело підтримки у скрутні хвилини для багатьох поколінь. 
        11 березня 2024 року в Яворівському ЦДЮТ відбувся виховний захід, присвячений  творчості Великого Кобзаря. Учасники  заходу  поринули     у світ шевченкових  поезій, переглядали ілюстрації до його творів, а також дізналися більше про життєвий шлях Тараса Шевченка.

Тиждень творчості. Моя вишиванка

Другий день Тижня творчості в закладі.
В цей день нашому Центрі відбулося заняття гуртка "Моя вишиванка" під керівництвом Кандяк Наталі Богданівни, присвячене українським вишиваним орнаментам. Діти дізналися про символіку візерунків, їхнє значення в народній культурі та спробували відтворити традиційні мотиви, створюючи власні композиції.